-
STLTH PODS 2ML - TOBACCO BLEND (3PK)
Regular price $18.50 CADRegular priceSale price $18.50 CAD($9.25/ml)Unit price per -
STLTH X GEEK BAR 80K - TANGY PEACH ICE
Regular price $40.99 CADRegular price$41.25 CADSale price $40.99 CAD($1.36/ml)Unit price perSale -
STLTH LOOP MAX POD - WATERMELON ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH LOOP MAX POD - STRAWBERRY LIME ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH LOOP MAX POD - STRAWBERRY ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH LOOP MAX POD - PUNCH ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH LOOP MAX POD - PINEAPPLE ORANGE CHERRY ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH LOOP MAX POD - PEACH WATERMELON ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH LOOP MAX POD - CHERRY GRAPE ICE
Regular price $26.99 CADRegular priceUnit price per$28.99 CADSale price $26.99 CADSale -
STLTH X GEEK BAR 80K - ROCKET ICE
Regular price $40.99 CADRegular price$41.25 CADSale price $40.99 CAD($1.36/ml)Unit price perSale -
STLTH X GEEK BAR 80K - PURPLE GRAPE
Regular price $40.99 CADRegular price$41.25 CADSale price $40.99 CAD($1.36/ml)Unit price perSale -
STLTH X GEEK BAR 80K - LYCHEE MELON ICE
Regular price $40.99 CADRegular price$41.25 CADSale price $40.99 CAD($1.36/ml)Unit price perSale -
STLTH X GEEK BAR 80K - FLAVOURLESS
Regular price $40.99 CADRegular price$41.25 CADSale price $40.99 CAD($1.36/ml)Unit price perSale -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - STRAWBERRY KIWI ICE
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - RAZZY GRAPE ICE
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - POLAR MINT
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - PEACH ICE
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - NORTHERN CLEAR TOBACCO
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - MANGO ICE
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per -
STLTH ECO MINI 2ML DISPOSABLE - JUICY PEACH
Regular price $11.99 CADRegular priceSale price $11.99 CAD($5.99/ml)Unit price per